Šperky CRISTALUNA® – Swarovski Elements

CRISTALUNA® vytváří jedinečné exkluzivní šperky z transparentního nebo barevného akrylického krystalu, ozdobeného komponenty CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements.  

 

Šperky CRISTALUNA® jsou inspirované pulzujícím životem a invencí designerů milujících krásu. Kolekce šperků CRISTALUNA® se inspiruje nejnovějším módním trendem. Každý šperk tak zrcadlí nadčasový design a jemný cit pro dokonalé zpracování. Kolekce je vytvořená s maximální pozorností a starostlivostí. Speciální akryl je ručně tvarovaný a upravený pro precizní vkládání Swarovski elementů – krystalů.

 

Cristaluna náušniceCristaluna náhrdelníky

 

Tento nadčasový materiál má několik přesvědčivých výhod, jako jsou především nízká hmotnost, pevnost, tvarová stálost, nealergický vliv na pokožku a příjemnost na dotek. Všechny šperky jsou jedinečné a rozpoznatelné leskem komponent CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements.

 

Jednoduchý a současně unikátní design a invence našich návrhářů sleduje jediný cíl, a to zvýraznění Vaší osobnosti. Každý kus je podroben vícenásobné a přísné výstupní kontrole kvality, a proto věříme, že Vás bude dlouho zkrášlovat.

 

Veškeré použité komponenty či řetízky jsou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925 a pokoveny rhodiem. Šperky jsou hypoalergenní.

 

Šperky jsou dodávány v dárkové krabičce.

 

Cristaluna krabička

Cristaluna krabička