Podprsenka s kameny Swarovski

Chtěli by jste potěšit svou ženu velice netradičným dárkem, ale nevíte co si pod pojmen netradiční dárek představit? Mezi velice neobvyklé dárky by jsme mohli zařadit podprsenku s kameny Swarovski. Každá žena si potrpí na kvalitu a krásu spodního prádla. Tak proč jí, její sbírku nerozšířit o opravdu unikatní kousek.

Proč podprsenku s kameny Swarovski?

Protože každá z nás má ráda překvapení. A čím je překvapení originálnějsí, tím vzrůstá naše radost a naše nadšení. Podprsenka s kameny Swarovski, zaručeně potěší každou ženu, která má ráda originalitu a luxus.

Podprsenka s kameny Swarovski je opravdu mistrovským dílem designerů.  Je vyrobena z akrylu – tento nadčasový materiál má několik přesvědčivých výhod, jako jsou především nízká hmotnost, pevnost, tvarová stálost, nealergický vliv na pokožku a příjemnost na dotek. Plocha podprsenky je pokryta 1800 ks (velikost B) kamenů Swarovski.

 

 

Podprsenka s kameny Swarovski

Podprsenka s kameny Swarovski

 

 

 S podprsenkou s kameny Swarovski každá žena okouzlí a učaruje nejednoho  muže. Jsou dostupné ve velikostech: B, C, D. Každá velikost má  jiný počet kamenů Swarovski. Vyplujte z proudu všednosti a vplujte do víru nevšednosti. Podprsenka s kameny Swarovski je opravdu originálním, okouzlujícím a hlavně vzrušujícím dárkem pro každou ženu.

Incoming search terms:

  • podprsenka s kaminky