Náramky CRISTALUNA® s kameny Swarovski

 Náramky CRISTALUNA® s kameny Swarovski ozdobí nejen Vaši ruku, ale i Váš celkový zevnějšek. I nejvíce náročná žena na Světě, si vybere z mnoha variací náramků CRISTALUNA® s kameny Swarovski.

Proč náramky CRISTALUNA® s kameny Swarovski?

Je spousta žen, které bez náramku neudělají ani krok. Jsou součástí jejich života, jejich módních doplňků. Nárámků můžeme mít spousty, ale těch, které jsou TOP je opravdu málo. Mezi TOP náramky řadíme náramky CRISTALUNA® s kameny Swarovski.  Jejich krása je nadnášející a velice povzbudivá. Můžete si vybrat z několika variací.

Řadu náramků CRISTALUNA® s kameny Swarovski zastupují i náramky s kameny Swarovski, které jsou obohaceny i o perly Swarovski. Kuličky o průměru 12 mm s kameny Swarovski jsou pokryty 180 ks kamenů Swarovski, perly o průměru 12 mm jsou k dostání v jemných barvách. Vše je dodáváno v dárkové krabičce.

 

 

Náramek CRISTALUNA® s kameny a perlami Swarovski

Náramek CRISTALUNA® s kameny a perlami Swarovski

 

Dále Vám  můžeme nabídnout náramky CRISTALUNA® s kameny Swarovski z materiálu Akryl, jeho odolnost a tvarová stálost je až zarážející. Můžete si vybrat z mnoha druhů – tvarů, průhledného akrylu, či tmavého. Každý náramek je dodáván v dárkové krabičce.

 

 

Náramek CRISTALUNA® s kameny Swarovski

Náramek CRISTALUNA® s kameny Swarovski

 
 

 

 
 

Incoming search terms:

  • šperky swarovski
  • náramek swarovski