Krabičky na tablety s kameny Swarovski

V dnešní době všemocné farmaceutie,  se skoro veškeré vitamíny a další prospěšné látky potřebné pro Náš vývoj a celkové zdraví  nacházejí  v tabletách.  Tablety, pilulky mají široké spektrum využití pro Naše zdraví. Ruku na srdce, každý z nás „dekustuje“ tabletky či pilulky. Ať už jako prevenci, či kvůli nemoci.  Proč našim lékům, které nás chrání před okolními vlivy nedopřát trochu luxusního hotelu v podobě krabiček na tablety s kameny Swarovski.

Proč krabičky na tablety s kameny Swarovski?

Protože krabičky na tablety s kameny Swarovski jsou vhodným dárkem pro každou ženu, která si chce své léky brát např. na cesty a chce je mít v bezpečí, ale i v krásném prostředí. Krabičky na tablety s kameny Swarovski jsou opět modním doplňkem, který by neměl chybět v obsahu Vaší kabelky či cestovního zavazadla.

Krabička na tablety zdobená Swarovski kameny

Krabička na tablety zdobená Swarovski kameny

 V každé krabičce na tablety s kameny Swarovski po otevření uvidíte tři přihrádky na oddělení léků (tablet či pilulek), tudíž si můžete vzít s sebou více druhů tabletek a také má každá krabička na tablety s kameny Swarovski malé zrdcátko, které Vám umožní se shlédnout i během dne, kdy jste na cestách.  Další výhoda doplňku s kameny Swarovski je ta, že málo kdo pozná na první pohled o jaký druh doplňku se jedná. Proto Vaše léky budou zcela inkognito.

Krabička na tablety s kameny Swarovski

Krabička na tablety s kameny Swarovski

 

Krabičky na tablety s kameny Swarovski jsou opět v různých provedeních. Opět mají pokaždé jiné rozmístění kamenů Swarovski po ploše a opět je jiná barevnost plochy krabiček. Krabičky na tablety s kameny Swarovski jsou vyrobené z oceli, průměr krabičky je 5 cm a jsou dodávány v papírové krabičce. Dodací lhůta skvostu je 2-8 dní.

Neváhejte a darujet karbičky na tablety svým blízkým. vždyť léky Nás provází celý život, tak se jim za to odměňme, alespoň v téhle podobě.